Dojście na peron w Miękini będzie dogodniejsze

czwartek, 15 marzec 2018 12:31 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Niedawno przeczytać można było o budowie parkingów Park&Ride w Miękini, Mrozowie, Brzezince Średzkiej i Księginicach w Gminie Miękinia.

 

Inwestycja ma na celu ograniczenie niskiej emisji transportowej na terenie Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego, a także szersze wykorzystanie transportu publicznego oraz zadbanie o niższą emisję zanieczyszczeń powietrza.

Choć inwestycja sama w sobie niesie wiele pozytywów, to jednak przez prace budowlane przy stacji kolejowej w Miękini dojście na peron jest utrudnione przez błoto. Przejście przez ul. Kolejową skutkuje brudnym obuwiem. Najgorzej jest, gdy nie dopisuje aura pogodowa.

- Niewątpliwe fakt, że niebawem mieszkańcy będą mogli zostawić samochody na nowoczesnym parkingu cieszy każdego, jednak byłoby jeszcze lepiej, gdyby umożliwiono odpowiednie dojście na peron - twierdzi mieszkanka.

- Rozmawialiśmy zarówno z inspektorem nadzoru, jak i z wykonawcą i zobowiązaliśmy go do wprowadzenia dodatkowych zabezpieczeń w celu poprawy przejścia. Dziękujemy Państwa czytelnikowi za zwrócenie uwagi - poinformował nas Urząd Gminy Miękinia.

(ml)

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 22:55

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież