Dom Kultury w Środzie Śl. zaprasza na spektakl

poniedziałek, 19 marzec 2018 13:58 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dom Kultury w Środzie Śląskiej zaprasza na spektakl Bernarda Slade'a "Za rok o tej samej porze”. Sztuka opowiada o zrodzonym z przypadku romansie Doris i George'a, który nieoczekiwanie staje się związkiem na całe życie.

Jak to się jednak udało, skoro gospodyni domowa i księgowy mieszkają z rodzinami na dwóch końcach kraju? Jeśli są Państwo ciekawi, zachęcamy do obejrzenia inscenizacji.

Sztuka nie bez powodu od 1975 r. nie schodzi ze scen teatralnych na całym świecie, budząc ogromną sympatię widzów. Główny zakres zainteresowań kanadyjskiego dramatopisarza zdają się stanowić nie tylko przemiany zachodzące w ludziach, ale i sam problem miłości.

Bilety do nabycia w asekretariacie DK (pl. Wolności 58)  oraz na stronie www.dksrodaskaska.pl od 20.03.2018 r. (wtorek).

Do zobaczenia!

(dk)

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 20:37

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież