Dopisz się do spisu wyborców przez internet

wtorek, 11 wrzesień 2018 09:13 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Osoby, które posiadają ważny Profil Zaufany mogą złożyć elektronicznie wniosek o dopisanie do spisu wyborców.

Wniosek znajduje się na stronie epuap.gov.pl, po wypełnieniu i podpisaniu zostanie on dostarczony do urzędu elektronicznie, więc nie trzeba go dostarczać osobiście.

Posiadanie konta na ePUAPIE oraz posiadanie ważnego Profilu Zaufanego to możliwość składania pism do urzędów w całej Polsce i załatwiania spraw on-line. 

Dzięki portalowi możesz również złożyć wniosek o nowy dowód osobisty, wnioskować o meldunek lub potrzebne dokumenty, a także sprawdzić stan swoich należności i opłat w portalu platnosci.miekinia.pl.

Pełna lista usług dla naszej gminy znajduje się na stronie https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-urzednika/katalog-spraw/profil-urzedu/n344l0yobw.

Profil Zaufany (narzędzie, którym podpisujesz dokumenty elektronicznie) możesz utworzyć w Urzędzie Gminy Miękinia po uprzednim założeniu konta na portalu ePUAP.

(gm) fot. wk

Komentarze  

Permalink -1 Maszka
No i dobrze że informatyzacja postępuje i stara się ułatwić życie mieszkańcom. Nie każdy ma możliwość i chęć zasuwać do urzędu z byle pierdołą. Oby stale poszerzano możliwości systemu.
2018-09-11 09:59 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież