"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Doprowadzony do aresztu i pijany na motorowerze (raport policji)

poniedziałek, 03 grudzień 2018 15:51
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W okresie od 19 do 25 listopada policjanci z powiatu średzkiego interweniowali 138. Patrol drogowy został wysłany do 1 wypadku oraz 14 kolizji.

Zatrzymano również 1 osobę kierującą pod wpływem alkoholu. 2 osoby zostały zatrzymane do wytrzeźwienia. Funkcjonariusze zatrzymali 6 osób na gorącym uczynku oraz 2 osoby poszukiwane.

Oto niektóre z interwencji, przekazanych nam przez Komendę Powiatową Policji w Środzie Śl.

- 19.11.22018 r., o godzinie 18:16, na terenie Środy Śląskiej policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Środzie Śl. celem doprowadzenia do aresztu śledczego – informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

23.11.2018 r., o godzinie 20:20, na terenie gminy Miękinia policjanci zatrzymali mężczyznę w wieku 39 lat (zam. powiat średzki), który kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości.

  • Przeprowadzone badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna, po wykonaniu czynności, został zwolniony. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia asp. sztab. Marta Stefanowska.
  • (kb) / fot. policja
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 grudzień 2018 15:54

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież