Dotacja dla OSP Udanin

czwartek, 26 lipiec 2018 12:28
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

19 lipca Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyznał dofinansowanie Gminie Udanin w kwocie 8 tys. zł., w ramach konkursu "Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2018", 

dzięki czemu do jednostki OSP Udanin trafi nowe wyposażenie techniczne – podpory ratownicze.

- Gmina Udanin złożyła wnioski dla 5 jednostek OSP jednak do dofinansowania została wybrana tylko jedna. Wyposażenie jednostki OSP w nowoczesny sprzęt ratownictwa wpłynie na poprawę bezpieczeństwa publicznego, a strażacy ochotnicy  będą mogli skutecznie i profesjonalnie przeprowadzać działania  ratownicze i  udzielać pomocy pokrzywdzonym - informują pracownicy UG.

(rol/ug) fot. isz

Artykuły powiązane

  • Zawód strażaka fascynuje od najmłodszych lat

    Wszyscy zainteresowani pracą w straży mogli przekonać się, jak wygląda ciężka i odpowiedzialna praca strażaka podczas Dni Otwartych remizy strażackiej OSP Udanin, które odbyły się 13 października.  

  • Dni Otwarte Remizy w OSP Udanin!

    Ochotnicza Straż Pożarna w Udaninie serdecznie zaprasza na Dni Otwarte Remizy Strażackiej dniu 13.10.2018 roku o godz. 15:00, połączone z akcją DOŁĄCZ DO NAS! WSTĄP W NASZE SZEREGI!

  • Jutro ostatnie pożegnanie byłego strażaka z Udanina

    Jutro (21.06.2018 r.) o godzinie 14:00 w kościele w Udaninie rozpoczną się uroczystości pogrzebowe byłego strażaka OSP Udanin, który zmarł 11 czerwca w wieku 27 lat. 

Komentarze   

Permalink +5 Robert
Inne jednostki nie mają co pisać wniosków każdy sprzęt idzie do udanina
2018-07-26 14:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Janusz
I znowu tylko Udanin. Dlaczego zawsze oni dostają dotacje?
2018-07-26 12:58 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież