Dotacje na instalacje fotowoltaiczne

piątek, 20 lipiec 2018 12:43
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od 23 lipca br. w sekretariacie Urzędu Gminy Malczyce mieszkańcy mogą składać wnioski o dofinansowanie na montaż instalacji fotowoltaicznych.

Gmina Malczyce wychodząc naprzeciw potrzebie odnawialnych źródeł energii i dzięki współpracy z Prusice PS energetyka odnawialna sp. z o.o. ogłasiła nabór wniosków do dofinansowania w projekcie polegającym na zakupie i montażu mikroinstalacji służących do wytwarzaniu energii z odnawialnych źródeł energii.

- Dzięki realizacji projektu mieszkańcy Gminy Malczyce otrzymają dotacje na montaż instalacji fotowoltaicznych w wysokości 85% poniesionych kosztów, a zamontowane panele pozwolą oszczędzić w skali roku od 1500 nawet do 3000 zł na rachunkach za energię elektryczną - informuje UG Malczce.

Ze wszystkimi informacjami, zainteresowane osoby mogą się zapoznać wchodząc na stronę:

http://www.prusiceps.pl/31c.html

(ws/gm) fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 lipiec 2018 20:45

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież