Dożynki gminne w Kostomłotach już w sobotę!

wtorek, 21 sierpień 2018 13:07 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Przypominamy o dożynkach gminy Kostomłoty, które odbędą się już w najbliższą sobotę 25 sierpnia.

Obrzędy dożynkowe rozpocznie msza święta o godzinie 14:00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kostomłotach. Zaraz po mszy korowód przejdzie na boisko, gdzie odbędzie się uroczyste otwarcie imprezy oraz symboliczne dzielenie chlebem. 

O godzinie 16:00 na scenie zobaczymy kapelę ludową "Kostomłocianie", a zaraz po jej występie zostaną ogłoszone wyniki konkursów dożynkowych. 

Chwilę po godzinie 17:00 dyskotekę w rytmach pilskich złotych przebojów poprowadzi DJ Omenio.  Godzinę później,  na młodsze grono uczestników będzie czekać Mini Disco.

Później DJ Omenio przeniesie uczestników Święta Plonów w muzyczne lata 80.

O godzinie 19:00 na scenie zobaczymy wykonawcę, którego piosenkę "Ruda" zna chyba każdy. Niedługo po występie MC Polo na scenę powróci DJ Omenio i utworem  Modern Talking " Cheri Cheri Lady"  przypomni nam hity lat 90. 

O godzinie 21:00 na scenie usłyszymy zespół Freaky Boys, a utwór "Do białego rana", oby stał się zapowiedzią wspólnej biesiady przez jeszcze długie godziny, bo DJ Omenio poprowadzi dalszą zabawę taneczną.

Na najmłodszych będą czekać warsztaty z robotyki i programowania oraz plac budowy lego, dmuchańce, namioty z zabawami. Smakosze znajdą coś na stoiskach gastronomicznych.

W godzinach 15:00 - 20:00 każdy będzie miał okazję pomóc innym. Podczas dożynek fundacja DKMS, będzie prowadziła akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku, wraz z zbiórką pieniężna.

Pomimo zapowiadanego ochłodzenia na ten weekend, zapewniamy Was, że w Kostomłotach atmosfera będzie gorąca. Zapraszamy!

(kb)

Ostatnio zmieniany piątek, 24 sierpień 2018 15:48

Komentarze  

Permalink 0 K2-7500
Powiem tak, te jeba...e zespoły discopolo do organizator powinien ze sceny zgonić :D i na taczkach z gnojem wywieść, ten zespół fryka boys, czy jakoś tak, to jakaś porażka sezonu, zapomniał bym o tej pani zdolnej, co tak wyła dziwnie na scenie, czy ci ludzie nie mają słuchu, to że ja byłem w mieście Opole, to nie znaczy że zaraz potrafię śpiewać. Dobrze że byłem pijany, i sobie poradziłem z faktem słuchania tego czegoś, i jeszcze gwiazdy się spóźniły, jadąc taką BMW-cą, tak śpiewać, to ciężko jest na paliwo zarobić, dlatego jechali 80km/h. Następnie, ktoś z naszej pięknej gminy powinien zainteresować się cenami na tym folwarku, balon wartości 1,5o kosztował 30zł, wiem, każdy musi zarobić, ale nie 1800%, karczek, kur...a dwa kawałki 28zł, piwo z szamba wypompowane 8 zydla, nie rozumiem tych cen i tych sprzedawców. Pogoda dopisała, trawa nieurosła, wójt obudził się 5dni przed imprezą, kazał podlewać siano, dziwie się że wójt mając tyle pola, i nie wie, że siana się nie podlewa.
2018-08-27 13:14 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Vario
Program artystyczny jest ok a jedyną niewiadomą w chwili obecnej jest pogoda. Zabawa będzie na pewno przednia więc nawet jak aura nie dopisze będzie fajnie.
2018-08-24 18:59 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 diskopolo
Będę! Spoko! ;-)
2018-08-21 16:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 ewa
w tym roku widze jakiś lepszy program
2018-08-21 17:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Zoska
Program jest lepszy bo idą wybory więc się trzeba pokazać i tyle w temacie. Ogólnie wszelkie imprezy dożynkowe obecnie są na wypasie a dlaczego to wiadomo.
2018-08-24 23:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież