Dożynki gminy Malczyce w Chomiąży

piątek, 20 lipiec 2018 17:45
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Żniwa na polach w pełni, choć ostatnie dni mieliśmy deszczowe... A po nich przyjdzie czas podziękowań za tegoroczne plony podczas dożynek.

Wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski, sołtys, rada sołecka i mieszkańcy Chomiąży zapraszają 18 sierpnia na dożynki gminne, które zostaną zorganizowane w ich miejscowości.

Tradycyjnie dożynki rozpoczną się mszą świętą w kościele p.w. św. Michała Archanioła w Chomiąży, a następnie korowód dożynkowy przejdzie na plac za plebanią, gdzie nastąpi obrzęd dożynkowy w wykonaniu zespołu folklorystycznego „Polanie” ze Środy Śląskiej.

Nie zabraknie atrakcji takich jak dmuchańce dla dzieci, stoiska dożynkowe i rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy” oraz „Najpiękniejsze stoisko wiejskie”.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Veegas, a do białego rana będzie można pobawić się przy muzyce DJ Mike. W imieniu organizatorów serdecznie wszystkich zapraszamy.

(ws) fot. Gmina Malczyce

Ostatnio zmieniany piątek, 20 lipiec 2018 17:54

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież