Dożynki średzkie z Galą Disco Polo

wtorek, 31 lipiec 2018 19:14 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Tegoroczne dożynki gminy Środa Śląska odbędą się 19 sierpnia w Kulinie. 

Impreza rozpocznie się o godz.13:30  mszą świętą w intencji rolników oraz upraw zebranych w tegorocznych żniwach w kościele w Kulnie. O godzinie 14:30 korowód dożynkowy przejdzie na boisko, gdzie o godz. 14:45 rozpocznie się uroczyste otwarcie imprezy oraz zaprezentowane zostaną wieńce dożynkowe. Całość poprowadzi lokalny zespół Kulinianie.

O godzinie 15:30 na scenie zobaczymy występy kapel ludowych Polanie, Dolnoślązacy oraz Kapelę Podwórkową Biesiadni im. Zbigniewa Bobera.

O 16:30 zostaną ogłoszone wyniki oraz wręczone nagrody w konkursach dożynkowych. 

O 17:00 na scenie zobaczymy wykonawców 5 edycji Gali Disco Polo.

Imprezę disco rozpocznie zespół, którego nie musimy przedstawiać chyba nikomu. Ich debiutowi hit pt.: "Niewiara" na obecną chwilę ma 34 miliony wyświetleń, a słowa "Z Tobą być, byś tulił mnie w ramionach, bym była tylko Twoja, pragnieniem mym na zawsze jesteś Ty.." zanuci niejedna, nie tylko zakochana, miłośniczka zespołu Piękni i Młodzi. 

O godzinie 18:15 na scenie usłyszymy hit lata 1998 r. Zespół Skaner przeniesie nas w "Rewelacje na Bałtyku..". 

Zachód słońca czyli Sunset, zapewne każdy widział, ale czy udało wam się usłyszeć piosenki tego zespołu? Nie? Najbliższa okazja będzie o godz. 19:30 podczas Święta Plonów w Kulinie. 

Na koniec zaśpiewa zespół Crump, który występ rozpocznie o 20:45. 

Po występach zespołów odbędzie się zabawa taneczna przy LiveAudio. 

Zapraszamy!

(rol) fot. mpr

Ostatnio zmieniany sobota, 18 sierpień 2018 17:59

Komentarze  

Permalink -2 Wiktor
Super im więcej takich imprez tym lepiej. Ludzie może się z tym nie obnoszą ale zawsze najlepiej bawią się przy disco polo. Bądź co bądź to nasza muzyka a wcale nie jest gorsza od zachodniej a nieraz teksty i muzyka są o wiele lepsze.
2018-08-20 09:06 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Wirtuoz
Są Dożynki to impreza musi być a disco polo najlepiej się do tego nadaje. Ludzie mogą udawać że to muzyka nie dla nich ale dziwnym trafem zawsze się świetnie przy niej bawią. Rzeczywiście trochę ciężko będzie po imprezowaniu w poniedziałek do pracy zasuwać ale damy radę.
2018-08-01 09:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Gajdzin
Niby każdy śmieje się z disco polo ale słuchają wszyscy na różnych lokalnych imprezach. Gdyby ludzie którzy jarają się zagraniczną muzą przetłumaczyli teksty których słuchają to disco polo ze swoimi tekstami jest poezją śpiewaną.
2018-07-31 20:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +10 Kulinianin
Czy nie można zrobić w sobotę tylko rano na kacu będę pracował Julek załatw coś
2018-07-31 19:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Roberto
Też według mnie lepiej było zrobić w sobotę ale jakoś to przemęczymy. Nie bój nic dasz radę co najwyżej jedno piwo mniej wypijesz i kaca nie będzie. Poza tym na kaca najlepsza jest praca! :P
2018-07-31 20:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież