Droga w Konarach do przebudowy

środa, 14 marzec 2018 12:00 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj wójt gminy Udanin Teresa Olkiewicz spotkała się w Konarach z kierownikiem budowy, inspektorem nadzoru, sołtysem Stanisławem Dębickim oraz pracownikiem Urzędu Gminy Udanin, w celu przekazania kolejnego odcinka drogi do przebudowy w tej miejscowości.

 

Przypomnijmy, że 28 lutego br. pani wójt i przedstawiciel firmy budowlanej „FOBIS” Sp. z o. o. z Lubina, podpisali umowę na przebudowę drogi gminnej Konary-Dębki - II etap.

Prace rozpoczną się przy korzystnych warunkach pogodowych.

(gu) fot. ug

udanin droga1

udanin droga2

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 18:53

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież