Dużo policji i autobus z kibicami na stacji paliw. Co się działo?

środa, 22 sierpień 2018 12:31 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Mieszkańca naszego miasta zainteresowała duża obecność wozów policyjnych oraz "zablokowana" stacja paliw Orlen. Zdarzenie miało miejsce 20 sierpnia w późnych godzinach wieczornych.

- Kibice Pogoni Szczecin wracają z meczu we Wrocławiu. Dziwna akcja. Policja zablokowała wejście do Orlenu - czytamy w informacji.

O wypowiedź na ten temat porosiliśmy oficera prasowego średzkiej policji.

- Komenda Powiatowa Policji  w Środzie Śląskiej nie odnotowała żadnych zgłoszeń związanych z zamknięciem stacji. Dyżurna nie otrzymała również żadnego zgłoszenia o przestępstwie. Prawdopodobną przyczyną zamknięcia stacji było zarządzenie kierownika o chwilowym zamknięciu w związku z  postojem kibiców klubu Pogoń Szczecin - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, rzecznik prasowy KPP.

(kb) fot. pl

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 22 sierpień 2018 12:38

Komentarze  

Permalink 0 Bart
A co się miało dziać?! Policja jest od pilnowania porządku i to robiła. Chyba dobrze że nie było burd i wszystko poszło bezproblemowo. Lepiej działać z wyprzedzeniem niż po akcji.
2018-08-22 21:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Artek
No bardzo dobrze że wszystko było pod kontrolą policji bo jeszcze to bydło by rozwaliło stację. Jest realne zagrożenie to niech policja działa zawczasu. Policja jest od tego żeby zabezpieczyć dane miejsce i tyle.
2018-08-22 21:05 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Ania
stacja byla caly czas czynna ,policja sprawnie kontrolowala zachowanie kibicow i wpuszczala po 2 osoby na sklep :-) wszystko bylo pod kobtrola :-)
2018-08-22 19:00 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież