Dużo policji i autobus z kibicami na stacji paliw. Co się działo?

środa, 22 sierpień 2018 12:31 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Mieszkańca naszego miasta zainteresowała duża obecność wozów policyjnych oraz "zablokowana" stacja paliw Orlen. Zdarzenie miało miejsce 20 sierpnia w późnych godzinach wieczornych.

- Kibice Pogoni Szczecin wracają z meczu we Wrocławiu. Dziwna akcja. Policja zablokowała wejście do Orlenu - czytamy w informacji.

O wypowiedź na ten temat porosiliśmy oficera prasowego średzkiej policji.

- Komenda Powiatowa Policji  w Środzie Śląskiej nie odnotowała żadnych zgłoszeń związanych z zamknięciem stacji. Dyżurna nie otrzymała również żadnego zgłoszenia o przestępstwie. Prawdopodobną przyczyną zamknięcia stacji było zarządzenie kierownika o chwilowym zamknięciu w związku z  postojem kibiców klubu Pogoń Szczecin - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, rzecznik prasowy KPP.

(kb) fot. pl

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 22 sierpień 2018 12:38

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

A co się miało dziać?! Policja jest od pilnowania porządku i to robiła. Chyba dobrze że nie było burd i wszystko poszło bezproblemowo. Lepiej działać z wyprzedzeniem niż po akcji.

This comment was minimized by the moderator on the site

No bardzo dobrze że wszystko było pod kontrolą policji bo jeszcze to bydło by rozwaliło stację. Jest realne zagrożenie to niech policja działa zawczasu. Policja jest od tego żeby zabezpieczyć dane miejsce i tyle.

This comment was minimized by the moderator on the site

stacja byla caly czas czynna ,policja sprawnie kontrolowala zachowanie kibicow i wpuszczala po 2 osoby na sklep :-) wszystko bylo pod kobtrola :-)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację