Dwie próby samobójcze na naszym terenie

piątek, 07 wrzesień 2018 16:37 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej w ostatnim czasie odebrał dwa zgłoszenia dotyczące prób samobójczych. 

- 31 sierpnia dyżurny otrzymał powiadomienie od Zespołu Pogotowia Ratunkowego o samobójstwie poprzez powieszenie, które miało miejsce na teranie naszego powiatu. Niestety, 27-letniego mężczyzny nie udało się uratować - informuje rzeczniczka policji, asp. sztab. Marta Stefanowska.

Z kolei kilka dni temu do KPP w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie o próbie samobójczej mężczyzny w wieku 51-lat, który został zabrany do szpitala z objawami zatrucia spalinami.

(kb) fot. pixabay / zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

No to nieźle sie kończy tydzień w naszym regionie. Ciekawe co było przyczyną że ludzie decydują się na taki krok. Zdaję sobie sprawę że niektórzy mają ciężko ale chyba jest zawsze jakieś wyjście a nie samobójstwo.

This comment was minimized by the moderator on the site

Efekt kapitalizmu:<br />- kiedyś ludzie mieli to samo i imponowali wielkością rodziny, teraz rodzina zapomin o wszystkim, a ludzie walczą o "mieć" i pokazać innym.... dużo bodźców , gdzie tego zwykły Polak nie ogarnia...<br />Kto czasami w dzisiejszych czasach nie ma dość ...?

This comment was minimized by the moderator on the site

Masz dużo racji w tym co napisałeś i może to fakt że ludzie w kapitalizmie zapominają co jest najważniejsze. Tyle że kapitalizm nie jest odpowiedzią na wszystkie złe rzeczy które się dzieją.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację