Dwie próby samobójcze na naszym terenie

piątek, 07 wrzesień 2018 16:37 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej w ostatnim czasie odebrał dwa zgłoszenia dotyczące prób samobójczych. 

- 31 sierpnia dyżurny otrzymał powiadomienie od Zespołu Pogotowia Ratunkowego o samobójstwie poprzez powieszenie, które miało miejsce na teranie naszego powiatu. Niestety, 27-letniego mężczyzny nie udało się uratować - informuje rzeczniczka policji, asp. sztab. Marta Stefanowska.

Z kolei kilka dni temu do KPP w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie o próbie samobójczej mężczyzny w wieku 51-lat, który został zabrany do szpitala z objawami zatrucia spalinami.

(kb) fot. pixabay / zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 07 wrzesień 2018 16:42

Komentarze  

Permalink +2 Gracjan
No to nieźle sie kończy tydzień w naszym regionie. Ciekawe co było przyczyną że ludzie decydują się na taki krok. Zdaję sobie sprawę że niektórzy mają ciężko ale chyba jest zawsze jakieś wyjście a nie samobójstwo.
2018-09-07 17:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 asa
Efekt kapitalizmu:
- kiedyś ludzie mieli to samo i imponowali wielkością rodziny, teraz rodzina zapomin o wszystkim, a ludzie walczą o "mieć" i pokazać innym.... dużo bodźców , gdzie tego zwykły Polak nie ogarnia...
Kto czasami w dzisiejszych czasach nie ma dość ...?
2018-09-08 08:48 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Adam
Masz dużo racji w tym co napisałeś i może to fakt że ludzie w kapitalizmie zapominają co jest najważniejsze. Tyle że kapitalizm nie jest odpowiedzią na wszystkie złe rzeczy które się dzieją.
2018-09-09 10:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież