Dyrektor, Rodzice i Społeczność Uczniowska SP Udanin zapraszają

czwartek, 08 listopad 2018 12:18 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zaproszenie na Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i bicia Rekordu dla Niepodległej do Szkoły Podstawowej w Udaninie.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy na obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę, do Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Udaninie w dniu 11. Listopada 2018 roku, o godz.15.00

W tym dniu przedstawimy naszym gościom bogaty program artystyczny, poczęstujemy pysznymi deserami i wojskową grochówką. Razem zaśpiewamy dla Niepodległej.
Dzień ten będzie również okazją do udzielenia pomocy naszej absolwentce Sabinie, która czeka na leczenie w postaci przeszczepu szpiku kostnego. Akcja rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi i szpiku - dla Sabiny i Innych Pacjentów, odbywać się będzie podczas trwania uroczystości.
Ten ważny, pełen wrażeń dzień, zakończymy spektakularnym pokazem sztucznych ogni.

Zapraszamy również do udziału w akcji Rekord dla Niepodległej. Celem inicjatywy podjętej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jest wspólne zaśpiewanie 4-zwrotkowego Hymnu Narodowego przez uczniów i nauczycieli przedszkoli, szkół w kraju i za granicą. Akcja odbędzie się w piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11. Do udziału w tej niecodziennej akcji zapraszamy również chętnych rodziców i mieszkańców naszej gminy. Spotykamy się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Udaninie i razem zaśpiewamy dla Niepodległej. Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Serdecznie zapraszam.

Dyrektor, Rodzice i Społeczność Uczniowska SP Udanin

Plakat Zaproszenie Sp Udanin

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież