Dyrektor, Rodzice i Społeczność Uczniowska SP Udanin zapraszają

czwartek, 08 listopad 2018 12:18 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zaproszenie na Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i bicia Rekordu dla Niepodległej do Szkoły Podstawowej w Udaninie.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy na obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę, do Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Udaninie w dniu 11. Listopada 2018 roku, o godz.15.00

W tym dniu przedstawimy naszym gościom bogaty program artystyczny, poczęstujemy pysznymi deserami i wojskową grochówką. Razem zaśpiewamy dla Niepodległej.
Dzień ten będzie również okazją do udzielenia pomocy naszej absolwentce Sabinie, która czeka na leczenie w postaci przeszczepu szpiku kostnego. Akcja rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi i szpiku - dla Sabiny i Innych Pacjentów, odbywać się będzie podczas trwania uroczystości.
Ten ważny, pełen wrażeń dzień, zakończymy spektakularnym pokazem sztucznych ogni.

Zapraszamy również do udziału w akcji Rekord dla Niepodległej. Celem inicjatywy podjętej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jest wspólne zaśpiewanie 4-zwrotkowego Hymnu Narodowego przez uczniów i nauczycieli przedszkoli, szkół w kraju i za granicą. Akcja odbędzie się w piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11. Do udziału w tej niecodziennej akcji zapraszamy również chętnych rodziców i mieszkańców naszej gminy. Spotykamy się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Udaninie i razem zaśpiewamy dla Niepodległej. Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Serdecznie zapraszam.

Dyrektor, Rodzice i Społeczność Uczniowska SP Udanin

Plakat Zaproszenie Sp Udanin

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację