Dzieci przygotowują wieniec dożynkowy

czwartek, 02 sierpień 2018 13:23
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzieci z Krępic  postanowiły wziąć udział w tegorocznym konkursie na "Najpiękniejszy wieniec dożynkowy", który zostanie rozstrzygnięty podczas Festiwalu Lata w Miękini".

Sołtys wsi udostępnił dzieciom swoje pole uprawne, z którego mogą czerpać produkty potrzebne do wykonania wieńca. Do dyspozycji mają różne rodzaje zbóż.

- Póki co, wieniec jest w fazie przegotowywania potrzebnych materiałów. Zbierają uprawy, czyszczą je i wiążą w małe wiązki - - informuje Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini. -  Ciekawe jak będzie wyglądał wieniec stworzony według pomysłów dzieci ? Hm.. może będzie w kształcie jakiejś postaci z bajki związanej z uprawami rolnymi? 

(kb/sok) fot. sok

 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież