Dzielnicowy z pomocą mieszkańcowi Kostomłotów

czwartek, 01 marzec 2018 18:19 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Kostomłotach nie tylko zainteresował się losem jednego z mieszkańców, ale pomógł również mężczyźnie w powrocie do właściwych warunków mieszkaniowych.

 

W ramach prowadzonej przez średzką komendę policji akcji "Zima 2017/2018" mającej na celu niesienie pomocy osobom potrzebujących, a także zagrożonym wychłodzeniem organizmu dzielnicowy z Posterunku Policji w Kostomłotach zainteresował się losem 42-letniego mieszkańca.

- Mężczyzna nocował w pomieszczeniu gospodarczym bez ogrzewania i innych mediów, a jedyną ochronę przed zimnem stanowiły dwie kołdry. Dzielnicowy natychmiast skontaktował się z ośrodkiem pomocy społecznej, aby wspólnie zastanowić się na możliwymi formami pomocy. Funkcjonariusz pomógł 42-latkowi w dotarciu do ośrodka, gdzie otrzymał wyżywienie i czysty ubiór – informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Dzięki pomocy dzielnicowego mężczyzna nie tylko otrzymał niezbędną pomoc, ale wrócił również do swojego miejsca zamieszkania, gdzie panowały odpowiednie warunki bytowe.

(red), Fot. policjaKomentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację