Dzielnicowy z pomocą mieszkańcowi Kostomłotów

czwartek, 01 marzec 2018 18:19 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Kostomłotach nie tylko zainteresował się losem jednego z mieszkańców, ale pomógł również mężczyźnie w powrocie do właściwych warunków mieszkaniowych.

 

W ramach prowadzonej przez średzką komendę policji akcji "Zima 2017/2018" mającej na celu niesienie pomocy osobom potrzebujących, a także zagrożonym wychłodzeniem organizmu dzielnicowy z Posterunku Policji w Kostomłotach zainteresował się losem 42-letniego mieszkańca.

- Mężczyzna nocował w pomieszczeniu gospodarczym bez ogrzewania i innych mediów, a jedyną ochronę przed zimnem stanowiły dwie kołdry. Dzielnicowy natychmiast skontaktował się z ośrodkiem pomocy społecznej, aby wspólnie zastanowić się na możliwymi formami pomocy. Funkcjonariusz pomógł 42-latkowi w dotarciu do ośrodka, gdzie otrzymał wyżywienie i czysty ubiór – informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Dzięki pomocy dzielnicowego mężczyzna nie tylko otrzymał niezbędną pomoc, ale wrócił również do swojego miejsca zamieszkania, gdzie panowały odpowiednie warunki bytowe.

(red), Fot. policjaOstatnio zmieniany poniedziałek, 05 marzec 2018 18:41

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież