Dzień Babci i Dziadka w Ujeździe Górnym

czwartek, 24 styczeń 2019 14:40 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(1 głos)

21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy.

24 stycznia w świetlicy wiejskiej w Ujeździe Górnym zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie trzy i czterolatków. Dzieci przygotowały pod okiem pań przedszkolanek przedstawienie, podczas którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości maluchy w dowód miłości wręczyły babciom i dziadkom ręcznie wykonane kwiaty, kolorowe laurki i piękne serca.

Wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk pogratulował występów, przekazując na ręce nauczyciela koszyk słodkich upominków. Przedszkolaki były zachwycone z takiej nagrody, co było widać po uśmiechniętych buziach. Po części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków wskazują, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Zorganizowana uroczystość stała się także okazją dla wójta do złożenia wizyty w Przedszkolu Samorządowym w Ujeździe Górnym.

Gmina Udanin

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację