Dzień dziecka i majówka z OSP w Miękini

poniedziałek, 14 maj 2018 19:03 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

26 maja o godz. 16:00 w Miękini na placu przy Samorządowym Ośrodku Kultury odbędzie się Dzień Dziecka i Majówka z OSP.

 

W programie darmowe dmuchańce, wata cukrowa, słodycze i lody. Odbędą się specjalne animacje dla dzieci, pokazy sprzętu strażackiego oraz wiele gier i zabaw.

Specjalnym wydarzeniem będzie mecz, w którym zmierzą się ze sobą drużyny OSP Miękinia vs. Reszta Świata.

O godz. 19:00 rozpocznie się zabawa przy muzyce Dj Break'a. 

(ml) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany wtorek, 15 maj 2018 22:51

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież