Dzień Otwarty w firmie ANDRE-TECH Pompy Ciepła

środa, 26 wrzesień 2018 12:25 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już w najbliższą sobotę firma ANDRE-TECH Pompy Ciepła zaprasza wszystkich na Dzień Otwarty do swojej Akademii Pomp Ciepła w Komornikach k/Środy Śląskiej.

Będą mieli Państwo możliwość zobaczenia nowoczesnych urządzeń Odnawialnych Źródeł Energii.

Przewidziane są również konsultacje z zakresu nowego programu CZYSTE POWIETRZE, w którym można uzyskać dofinansowanie na instalację m.in. Pomp Ciepła dla nowo budowanych domów oraz wymian starego kotła węglowego.

Zapraszamy!

ANDRE-TECH

Komentarze  

Permalink 0 krys
Pompa ciepła to doskonale rozwiazanie do ogrzewania domu sklep.eo.net.pl/.../...
2018-10-01 10:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież