Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu w Ciechowie

czwartek, 29 listopad 2018 21:02
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak co roku, dzieci z Przedszkola Publicznego w Ciechowie uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia przyniosły do przedszkola swojego najmilszego misia, który towarzyszył im przez cały dzień podczas zajęć i zabaw.

Dodatkową atrakcją były odwiedziny pani bibliotekarki, która opowiedziała dzieciom historię powstania Święta Pluszowego Misia oraz przeczytała książeczki z ulubionymi bohaterami - misiami. Przedszkolaki wspólnie ze swoimi maskotkami wesoło bawiły się przy muzyce. Wykonały także prace plastyczne przedstawiające misie z zastosowaniem różnorodnych technik plastycznych.

Cała zabawa zakończyła się umieszczeniem prac dziecięcych na wystawie przedszkolnej. Dzieci otrzymały także upominki w postaci "misiowych medali". Uroczystość przebiegała w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. 

(ms)

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież