Dzień Pracownika Socjalnego w gminie Udanin

czwartek, 22 listopad 2018 17:08
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Udaninie obchodzili wczoraj Dzień Pracownika Socjalnego.

Z tej okazji, na ręce kierownika GOPS Lidii Hołodniuk, sekretarz gminy Piotr Łabędzki oraz skarbnik Karolina Ożóg, w imieniu wójta gminy Udanin Wojciecha Płaziuka przekazali życzenia oraz bukiet kwiatów.

Wszystkim Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Udaninie jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wrażliwość, wyrozumiałość i zaangażowanie w codziennej pracy dla społeczności naszej gminy. Życzymy wytrwałości w radzeniu sobie z trudnościami, a także satysfakcji z dobrze wypełnionego obowiązku wobec drugiego człowieka.

(gu) fot. ug

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież