Dzień Seniora w gminie Miękinia

wtorek, 11 wrzesień 2018 10:09 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komentarze  

Permalink 0 Hania
Jeśli obecny wójt wygra wybory to już nic nie zrobi ,będzie spoczywał na laurach i odliczał dni do emerytury.Robi tylko to co musi...niestety
2018-09-13 19:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Anna
A w takiej dużej Lutyni znowu w świetlicy nic się nie dzieje?
2018-09-11 11:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Marta
Dlatego w tych wyborach niektórych warto zamienić bo różnice między gminami widać gołym okiem. Jedni potrafią organizować imprezę za imprezą a inni na nic czasu nie mają.
2018-09-11 11:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Anna
Dni seniora organizowane są wyłącznie przed wyborami i na swieta,bez okazji można zapomnieć.Tania kiełbasa wyborcza.Czekam na nowa,świeża krew co wreszcie przywróci w tej gminie normalność.
2018-09-13 19:02 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Anna
Lutynia juz nie ma na co liczyć.Znowu będzie zapomniana,szkoła zrobiona tylko dzięki ustawie.Trzeba zmiany włodarza na sprawiedliwego co ma inne priorytety.
2018-09-13 18:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Maniek
A czy ten organizowany Dzień Seniora to dla każdego wiekowo czy tylko dla seniorów? Pytam żeby nie było nieporozumień? Ja bym się chętnie wybrał.
2018-09-11 10:49 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież