Dziś przerwa w dostawie wody w Środzie Śląskiej

środa, 22 sierpień 2018 08:34 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komentarze  

Permalink 0 Jasio
Awaria goni awarię. Jak nie sieć energetyczna to wodociągowa. Czegoś nie wiemy jako mieszkańcy o stanie sieci? Może nowi włodarze zajmą się gruntowną naprawą mediów w okolicy? Oby nie doszło do sytuacji że równocześnie wysiądzie sieć energetyczna i wodociągowa bo co wtedy zrobią ludzie?
2018-08-22 11:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Janek
Co się dzieje w naszej okolicy że ciągle awarie sieci wodociągowej albo energetycznej. Czy stan jest tak tragiczny czy też to tylko kwestia upałów wpłynęła na te awarie. Może czas wybrać kogoś kto zajmie się mediami w naszej okolicy.
2018-08-22 10:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież