Dzisiaj w Ciechowie znaleziono psa

wtorek, 27 marzec 2018 14:24 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś w Ciechowie znaleziono psa. Szersze informacje na temat zwierzaka można uzyskać w Komendzie Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej.

 

Nieduży, sympatyczny psiak został znaleziony dziś w Ciechowie. Może kojarzysz zwierzaka albo znasz jego właściciela? A może szukasz psiaka dla swojej rodziny?

Szersze informacje można uzyskać w Wydziale Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa w Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej przy placu Wolności 5 lub w Komendzie Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej.

Kontakt telefoniczny: (71) 396-07-18, (71) 396-07-56.

(red), Fot. SM

 

 

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 marzec 2018 23:48

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież