Od rana wzmożone kontrole policyjne

piątek, 03 sierpień 2018 11:56 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj od wczesnych godzin rannych, do wieczora, funkcjonariusze średzkiej policji prowadzą działania kontrolne pod kryptonimem „Pieszy kontra pojazd”.

- Ich głównym celem są kontrole drogowe pod kątem przestrzegania przepisów zarówno przez kierujących, jak też pieszych, a w szczególności wzajemne relacje kierujący - niechronieni uczestnicy ruchu drogowego - informuje st. asp. Marta Stefanowska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Podczas działań policjanci kontrolować będą kierujących pod kątem stosowania się przez nich do obowiązujących przepisów ruchu drogowego wobec pieszych, jak również od pieszych funkcjonariusze egzekwować będą stosowanie się do przepisów, w tym do stosowania elementów odblaskowych.

- Kierujący, którzy usiądą za kierownicę samochodu pod wpływem alkoholu muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami - dodaje policjantka.

(rol) fot. policja

Ostatnio zmieniany piątek, 03 sierpień 2018 12:25

Komentarze  

Permalink +3 Rafa
A na kontrole to najlepiej działa yanosik :D
2018-08-04 18:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 Ella
dobrze ze ostrzegają skacowanych ;-)
2018-08-03 12:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież