Wydrukuj tę stronę

E-usługi spółki Średzka Woda

piątek, 07 wrzesień 2018 09:21 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

ZAPROSZENIE do korzystania z systemu E-KLIENT, E-Faktury oraz E-SMS.

Średzka Woda Sp. z o.o. uprzejmie informuje Odbiorców Usług, że w celu ułatwienia i przyśpieszenia komunikacji z Państwem, został uruchomiony system E-KLIENT umożliwiający sprawdzenie stanu należności oraz odczytów wodomierza.

Aby zalogować się do systemu należy wejść na stronę Spółki www.sredzkawoda.pl , kliknąć na napis  E-KLIENT ( umieszczony w lewym górnym roku strony), wpisać kod płatnika oraz numer wodomierza. Dane te znajdują się na fakturze za dostarczoną wodę . Po kliknięciu okienka „Pomoc” wyświetla się podpowiedź w formie przykładowej faktury ze wskazaniem umiejscowienia danych do logowania. Korzystanie z systemu E-KLIENT nie wymaga dokonania rejestracji, a jedynie wpisania danych z faktury.

Informujemy również, że istnieje możliwość przesyłania Państwu faktur drogą elektroniczną, jak również powiadamiania sms-em o wystawionej fakturze oraz o przerwach w dostawie wody w rejonie Państwa miejsca zamieszkania. Jeśli są Państwo zainteresowani taką formą otrzymywania informacji, prosimy o dostarczenie do Średzkiej Wody Sp. z o.o. Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przesyłanie informacji za pośrednictwem systemu sms oraz faktur VAT drogą e-mail. Oświadczenie można pobrać ze strony internetowej Spółki – zakładka E-Faktury E-SMS.

Zarząd Spółki

Ostatnio zmieniany piątek, 07 wrzesień 2018 10:44