Eliminacje do Mistrzostw Powiatu zakończone. Czekamy na wieki finał

środa, 31 lipiec 2019 19:13 Dział: Sport / nowy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Znamy już wszystkie drużyny reprezentujące gminy powiatu średzkiego w I Mistrzostwach Powiatu Średzkiego Dzieci i Młodzieży w Sześcioboju.

Dziś w Udaninie odbyły się ostatnie z pięciu rozgrywek, kwalifikujących drużyny gminne do wielkiego finału. Licznie przybyłe drużyny z gminy Udanin przywitali - wójt Wojciech Płaziuk oraz członek zarządu powiatu Grzegorz Pierzchalski, zachęcając dzieci do wspólnej rywalizacji poprzez zabawę.

Młodzież z Ujazdu Dolnego i Górnego, Rożanej, Konar oraz Damianowa zmagała się z obowiązkowymi konkurencjami. Jak zawsze najlepszymi "w skakance" okazały się dziewczęta, a strzały karne do bramki należały do chłopców. 

Turniej zakończyło przeciąganie liny, które było nie lada wyzwaniem. Wszyscy, choć zmęczeni, z uśmiechami na twarzach czekali na ogłoszenie wyników. – Reprezentantem gminy Udanin w  wielkim finale będzie Różana. Gratulujemy! – poinformowała koordynatorka zawodów, Ewa Sikora.

Przedstawiciele samorządu wręczyli wszystkim dzieciom pamiątkowe medale, puchary oraz słodkie upominki.

Przed nami wielki finał, który ma odbyć się najprawdopodobniej w drugim tygodniu sierpnia na Orliku w Środzie Śląskiej (za Biedronką).

A oto reprezentacje gmin powiatu średzkiego, które zagrają w finale:

Środa Śląska – Bukówek

Malczyce – Wilczków

Miękinia – Wilkszyn

Kostomłoty – Osiek

Udanin – Różana

(kb) / fot. kb

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację