Eska Summer City na dożynkach w Udaninie

piątek, 24 sierpień 2018 12:06 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komentarze  

Permalink 0 Ramzes
Tylko dziękować i się cieszyć że nie dość że imprez od liku to jeszcze nagrody wygramy. Ostatnie tygodnie będą intensywne byle pogoda dopisywała.
2018-08-24 21:28 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Rutek
Okres dożynkowych imprez to super sprawa bo nie dość że można wygrać nagrody to i się człowiek pobawi. Do końca wakacji jeszcze trochę imprez się odbedzie i będzie gdzie zaszaleć.
2018-08-24 19:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież