EXTAZY gwiazdą Święta Plonów w Udaninie

poniedziałek, 09 lipiec 2018 18:19 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znana jest już kolejna gwiazda tegorocznych dożynek w Udaninie. Prócz Ivana Komarenki usłyszymy zespół Extazy.  

 

Pomimo, że jednym z  hitów jest piosenka rozpoczynająca się słowami Balujemy dziś w domu...  mieszkańcy gminy i goście będą zapewne tego dnia "imprezować" głównie na placu sportowym w Udaninie.


Zespół powstał w 2009 r. Wokalistą jest Kamil Chludziński. Najbardziej znane utwory to Buzi to za Mało, Dziewczyno Idealna. Tegorocznym hitem jest piosenka Noc taka czarna, która na obecną chwilę ma 12 529 691 wyświetleń na YouTube.

Na pewno tancerki zespołu Extazy rozgrzeją Was do czerwoności, a każdy fan muzyki disco polo chętnie zaśpiewa ulubiony przebój wraz z wykonawcami.

Serdecznie zapraszamy na Święto Plonów do Udanina, które odbędzie się 1 września.

(kb) fot. mpr / Roland

dozynki 309

28166381 1588460584541823 3881858912963133265 n

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 11 lipiec 2018 20:01

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież