Feralna sobota. Wypadek za wypadkiem...

sobota, 21 lipiec 2018 18:12
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzisiejszy dzień jest feralnym dla kierowców i bardzo pracowitym dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej oraz strażaków i służb medycznych. 

- Około godziny 14:00 doszło do wypadku w gminie Kostomłoty. Na jednym ze skrzyżowań doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Do szpitala zostali  przetransportowani - kierowca samochodu osobowego oraz jego pasażer - informuje mł. asp. Weronika Paczkowska - Marcińczyk z KPP w Środzie Śl. - Więcej informacji na obecną chwilę nie jest znanych, ponieważ służby policyjne dostały kolejne wyzwanie na autostradę A4 - dodaje policjantka.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że do zderzenia dwóch samochodów doszło na 129 km autostrady. Prawdopodobnie nie ma osób rannych. To już drugi wypadek na autostradzie dzisiejszego dnia, do poprzedniego doszło na 135 km około godziny 12:00.

Policja prosi wszystkich kierujących o rozsądek i zachowanie szczególnej ostrożności. 

(kb) fot. policja / zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany sobota, 21 lipiec 2018 19:13

Komentarze  

Permalink 0 Bart22
Nie wiem czy to od tych upałów ludzie głupieją i tracą rozsądek czy też po prostu nie umiemy jeździć jako naród i stąd wypadki. Na A4 rozwałka w miastach też rozwałka i tak dzień w dzień ostatnimi czasy. Ludzie ogarnijcie się i weźcie na wstrzymanie bo się sami wybijemy wzajemnie na drogach :sad:
2018-07-25 20:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 ktosia
żeby chociaż padało a tu ladna pogoda............ brawura brawura brawura
2018-07-22 11:59 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 gerard
a ja mialem inna przygode gościu mało mie nie puknol bo zapomnaił zobzcyc ze hamuje horror jakis n adrogach na wakcje jest
2018-07-21 20:41 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 elemele
masz rację ale naucz się pisać
2018-07-21 20:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 Eryk
bo jeżdżą jak nie powiem kto dziś mialby czołowke przez jakiegoś debila
2018-07-21 18:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież