Festiwalu Lata w Miękini dzień drugi (zdjęcia)

wtorek, 20 sierpień 2019 20:01 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W piękne słoneczne popołudnie (w niedzielę 11 sierpnia), liczni fani miękińskiego festiwalu i występujących tego dnia wykonawców spotkali się na stadionie, by wspólnie uczestniczyć w drugim i zarazem ostatnim dniu wydarzenia.

Imprezę rozpoczęto programem dla dzieci. Było spotkanie z magią, gry, zabawy i tańce czyli dwie godziny dobrej zabawy. Nie był to oczywiście koniec atrakcji dla dzieci, które mogły poszaleć w bogato wyposażonej strefie rozrywki.

Kolejnym punktem były koncerty. Jako pierwszy wystąpił zespół Top Girls, który tworzą trzy piękne i utalentowane panie. Swoimi przebojami podbiły serca miłośników disco polo i nie inaczej było w Miękini.

Godzinę później na scenę wkroczył Mario Bischin. Chociaż urodził się w Rumunii, to zna go niemal każdy Polak, bo doskonale śpiewa również w naszym języku. Każdy jego utwór to prawdziwy hit z imponującymi odsłonami w internecie, więc nie ma się czego dziwić, że znalazł i u nas sporo fanów.

Disco - polowe występy zwieńczył zespół Basta czyli Ewa, Boguś, Mariusz i Asia. Najważniejsze w ich karierze utwory to "Speed", "Zatrzymać czas", "To nie tak", "Zakazana", "Niepokorna i szalona" oraz bardzo popularna "Malyna" – wspólny projekt z liderem Boys, Marcinem Millerem.

Na zakończenie w "ognistej" oprawie zaprezentował się C-bool, DJ i producent muzyczny. To on wydał między innymi diamentowy singiel Never Go Awey, który należy do najczęściej odtwarzanych utworów w rozgłośniach radiowych. Było naprawdę energetycznie i widowiskowo.

(rol) / fot. mw i kb

Zobacz też relację z pierwszego dnia Festiwalu Lata i reportaż wideo - TUTAJ

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Będzie dzień trzeci? Proszę!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację