Festyn parafialny w Wilkszynie

środa, 01 sierpień 2018 09:47
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wójt gminy Miękinia, wraz z proboszczem oraz Akcją Katolicką i Radą Parafialną Parafii pw. św. Wawrzyńca w Wilkszynie, zapraszają na Festyn Parafialny Wawrzynki 2018 - Imieniny Parafii.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia w kościele parafialnym w Wilkszynie oraz na terenie przy plebani. 

Uroczystość rozpocznie się mszą odpustową o godzinie 12:00 ku czci św. Wawrzyńca. O godzinie 15:00 proboszcz ks. kan. Zbigniew Bortnika oraz wójt Jan Marian Grzegorczyn rozpoczną uroczyste otwarcie festynu. 

W godzinach 15:00-16:30 potrwa blok zabaw dla dzieci. W międzyczasie rozegrany zostanie   mecz siatkówki o Puchar Wójta Gminy Miękinia. Później odbędzie się polskie biesiadowanie, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić się w quizie wiedzy o Ojczyźnie z okazji 100-lecia niepodległości. Następnie odbędzie się finał z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania jest m.in. rower górski ufundowany przez sponsora EKDOM Developer. 

Będą także dmuchane zamki i "koło fortuny", a na zakończenie o godzinie 19.30 zabawa taneczna. Zapraszamy!

(red)

Ostatnio zmieniany środa, 01 sierpień 2018 11:52

Komentarze  

Permalink +3 Witold
I bardzo dobrze że coś się dzieje w Wilkszynie. Człowiek ma okazję się spotkać przy okazji z znajomymi i odpocząć. Dzieciaki pewnie też będą zadowolone z zabaw. Najważniejsze że niedzielę będzie można spędzić w rodzinnej atmosferze.
2018-08-01 09:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież