Festyn Rodzinny i Turniej Wsi w Kostomłotach

wtorek, 25 czerwiec 2019 10:34 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gminny Ośrodek Kultury, wraz z sołectwem Kostomłoty, 22 czerwca zorganizowali  Festyn Rodzinny dla mieszkańców, podczas którego odbył się konkurs z udziałem pięciu wsi.

- Spotkaliśmy się na boisku, gdzie przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji - darmowe dmuchańce, pokazy straży pożarnej, stoiska z jedzeniem, pokaz koła baletowego, zabawy z animatorem i wiele innych – mówią organizatorzy. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Marki. O godzinie 20:30 na hasło dyrektora GOKu Doroty Strzeleckiej, w górę poleciała niesamowita ilości kolorowych proszków - tworząc wielobarwna chmurę, która wchłonęła rzucających. To była prawdziwa eksplozja kolorów! – podkreślają pracownicy GOK

Podczas wydarzenia odbył się Turniej Wsi. Udział w konkursie wzięło pięć sołectw: Kostomłoty, Osiek, Wilków Średzki, Zabłoto i Chmielów. Rywalizacja odbywała się w czterech konkurencjach: wyścig olbrzyma, rozwijanie papieru, wyścig trójek oraz mistrz kierownicy. Jest to pierwszy etap konkursu, a Turniej Wsi będzie kontynuowany. Druga edycja odbędzie się jesienią. Obecnie wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Osiek – 19 pkt.

II miejsce – Chmielów – 17 pkt.

III miejsce – Zabłoto – 16 pkt.

IV miejsce – Wilków Średzki – 12 pkt.

V miejsce – Kostomłoty – 11 pkt.

(gok, rol) / fot. gok

Więcej zdjęć TUTAJ

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację