Wydrukuj tę stronę
    Dział: Sport środa, 23 styczeń 2019 11:53

Finał rozgrywek o Puchar Wójta Gminy Miękinia

Skomentuj

25 listopada ub. r. rozpoczęto rozgrywki o Puchar Wójta Gminy Miękinia. Podczas spotkań w hali w Miękini rozegrano mecze halowej piłki nożnej, w których - jak informują organizatorzy, strzelono 448 bramek.

W minioną niedzielę odbył się finał, podczas którego wręczono nagrody. Zwycięzcą tegorocznej edycji rozgrywek została drużyna Entrack.

- W II lidze niepokonany okazał się debiutant w naszych rozgrywkach, Michałki! Awans do I ligi uzyskali: Michałki, Huragan Mrozów oraz Bogdaszowice. Z I ligi spada natomiast Zajezdnia Team, która nie udźwignęła poziomu, notując dodatkowo 2 walkowery za niestawienie się na zawodach - czytamy w sprawozdaniu organizatora.

Królem strzelców pierwszej ligi został zawodnik FC Błonie - Adam Andrusiak  (10).

Królem strzelców drugiej ligi został zawodnik Bogdaszowic - Paweł Rudnicki (20).

Najwięcej asyst w pierwszej lidze, zdobył zawodnik Sancho Panza - Kacper Korkosz (9).

Najwięcej asyst w drugiej lidze zdobył zawodnik Bogdaszowic - Michał Ciesielski  (16).

Najlepszym zawodnikiem rozgrywek pierwszej ligi, wygrywając klasyfikację kanadyjską, został Adam Andrusiak (15). Natomiast w drugiej lidze, zdominował zdecydowanie Paweł Rudnicki (26).

Najlepszym bramkarzem pierwszej ligi wybrany został zawodnik Sancho Panza - Krzysztof Dziwer.

Najlepszym bramkarzem drugiej ligi został zawodnik Huraganu Mrozów - Wojciech Wypych.