Finisaż wystawy RękoDzieło z pasją

środa, 17 październik 2018 10:54
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Finisaż wystawy RękoDzieło z pasją

Wystawa jubileuszowa RękoDzieło z pasją dobiega końca. Przez dwa miesiące można było podziwiać przepiękne prace rękodzielnicze tworzone z pasją w pracowni plastycznej Domu Kultury, prowadzonej przez Olgę Saganowską.

4 listopada br. od godz. 12.00 do 15.00 w Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej odbędzie się Finisaż połączony ze sprzedażą prezentowanych prac. Można będzie nabyć oryginalne ozdoby i sprawić sobie lub komuś piękny prezent.

ZAPRASZAMY!!!

Organizatorzy

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież