Fundusz sołecki w gminie Udanin na przyszły rok

piątek, 14 wrzesień 2018 10:14 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 września w sali narad Urzędu Gminy Udanin odbyło się spotkanie z sołtysami w sprawie funduszu sołeckiego na rok 2019.

Sekretarz gminy Piotr Łabędzki przedstawił i omówił prezentację multimedialną pt. "Fundusz sołecki krok po kroku" oraz przykładowe zadania możliwe do realizacji z funduszu. Wyjaśnił jakie są ograniczenia w realizacji zadań, w tym odnoszące się do prawa zamówień publicznych.

Z kolei skarbnik Karolina Ożóg zwróciła uwagę na to, że zadania w ramach funduszu sołeckiego mogą być realizowane tylko na mieniu będącym własnością gminy.

Na spotkaniu sołtysi otrzymali miniporadnik „Fundusz sołecki w praktyce” oraz wzory niezbędnych formularzy do wykorzystania.

(pł) fot. gu

Ostatnio zmieniany piątek, 14 wrzesień 2018 10:17

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież