Gdzie i kiedy może brakować prądu?

poniedziałek, 10 grudzień 2018 13:43 Dział: Dyżury aptek / Przerwy w dostawie prądu, wody
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie powiatu średzkiego:

11 grudnia, w godzinach 07:00-16:00 - miejscowość Źródła: ul. Akacjowa i wszystkie do niej przyległe oraz obręb działek 253, 256, 250, 125.

  1. grudnia w godzinach 07:00-15:00 - miejscowość Lutynia: ul. Północna, Pogodna, Radosna, Wietrzna, Wróblowicka i wszystkie do nich przyległe.

Tego samego dnia w godzinach 07:00-16:00 - miejscowość Środa Śląska: ul. Górna, Strzelecka, Spokojna, Kilińskiego oraz wszystkie do nich przyległe.

13 grudnia w godzinach 07:00-16:00 - miejscowość Proszków: obręb działek numer 69/12, 13.

14 grudnia w godzinach 07:00-16:00 - miejscowość Środa Śląska: ul. Miłosza, Ogrodnicka i wszystkie do nich przyległe.

(kb)

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież