Gdzie i kiedy może zabraknąć prądu?

poniedziałek, 20 sierpień 2018 19:27 Dział: Dyżury aptek / Przerwy w dostawie prądu, wody
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W najbliższych dniach na terenie naszego powiatu możemy spodziewać się przerw w dostawie energii elektrycznej. Gdzie i kiedy?

21.08.2018 r. (wtorek) w godzinach 07:00 - 16:00 przerwa będzie dotyczyć mieszkańców ul. Goździkowej w Środzie Śląskiej.

22.08.2018 r. (środa) w godzinach 08:00 - 16:00 na brak prądu będą narzekać mieszkańcy ul. Mickiewicza oraz obręb działek 19, 22 w Środzie Śląskiej

 24.08.2018 r. (piątek) w godzinach 08:00 - 15:00 przerw w dostawie prądu mogą spodziewać się mieszkańcy ul. Leśnej oraz obręb działek 64,65 w miejscowości Błonie.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne 

Komentarze  

Permalink 0 Jerzy
Ile jeszcze takich przerw jest planowanych do końca wakacji? To jakaś większa akcja naprawcza czy po prostu sieć jest w takim tragicznym stanie?! Jakoś ciężko uwierzyć że awaria goni awarię.
2018-08-21 09:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Feliks
Czy te przerwy w dostawach to zaplanowana konserwacja sieci czy też po prostu sieć nie wytrzymuje upałów i wszystko siada? Z jednej strony dobrze że coś jest robione ale trochę uciążliwe to się robić zaczyna. Będą kolejne wyłączenia?
2018-08-20 22:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież