Gdzie może brakować prądu w najbliższym czasie?

środa, 02 styczeń 2019 10:09 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie powiatu średzkiego.

2 stycznia 2019 r. przewiduje się przerwy w dostawie prądu do godz. 13:00 w miejscowościach Brzezina, Brzezinka Średzka, Pisarzowice oraz do godz.16:00 w miejscowości Wilkszyn - ul. Boczna, Wichrowa, Wspólna i wszystkie do nich przyległe. 

3 stycznia 2019 r.  w godzinach 07:00-15:00 w miejscowości Brzezinka Średzka, ul. Kościelna, Polna, Szkolna oraz w godzinach 07:00-16:00 w miejscowości Komorniki, obręb działek nr 18/8 

4 stycznia 2019 r. przerwy planowane są w godzinach 07:00-16:00 w miejscowości Szczepanów, obręb działek nr 1151/20, 21.

(kb)

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież