Głosujemy na Pana Franciszka!

poniedziałek, 11 luty 2019 12:49 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Franciszek Siwiec, zasłużony działacz sportowy został nominowany w plebiscycie Gazety Wrocławskiej „Osobowość roku 2018” w kategorii: działalność społeczna i charytatywna.

Pan Franciszek był organizatorem niezliczonej ilości imprez sportowych na terenie Środy Śląskiej i całego powiatu średzkiego, posiada wiele tytułów i prestiżowych odznaczeń, a obecnie jest przewodniczącym Powiatowej Społecznej Sekcji Piłki Nożnej w Środzie Śląskiej.

Jest zasłużonym społecznikiem i działaczem, za jego wielki wkład w rozwój lokalnego sportu możemy mu teraz podziękować - dlatego zachęcamy do głosowania.

Można to zrobić na stronie www.gazetawroclawska.pl/osobowosc lub wysłać SMS o treści WRD.235 na numer 72355 (koszt 2,44 zł brutto).

(rol) / fot. gz

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 luty 2019 13:10

Komentarze (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Panie Franku.

Życzę sukcesów i zdrowia. Zagłosujemy oczywiście na Pana mój tato patrzy z góry i Pana podziwia... Pozdrawiam.

This comment was minimized by the moderator on the site

kochany Franeczku-poznalismy sie ok.40 lat temu(jak ten czas leci..)-ja, młody dzialacz sportowy-Ty już doświadczony i "zarażony" sportowym backylem na całe zycie...potem jakis czas razem pracowalismy w Woj.Zrzeszeniu LZS...podziwialem od poczatku twoj zapał,bezgraniczną miłośc do sportu a przede wszystkim do ukochanej"noznej"...te wszystkie spartakiady,turnieje,te korowody i podchody z załatwianiem wszystkiego- takie były to czasy...twoje wyjazdy do Wałbrzycha po buty,pilki,dresy i...

kochany Franeczku-poznalismy sie ok.40 lat temu(jak ten czas leci..)-ja, młody dzialacz sportowy-Ty już doświadczony i "zarażony" sportowym backylem na całe zycie...potem jakis czas razem pracowalismy w Woj.Zrzeszeniu LZS...podziwialem od poczatku twoj zapał,bezgraniczną miłośc do sportu a przede wszystkim do ukochanej"noznej"...te wszystkie spartakiady,turnieje,te korowody i podchody z załatwianiem wszystkiego- takie były to czasy...twoje wyjazdy do Wałbrzycha po buty,pilki,dresy i wszelakie sportowe akcesoria-gdzie diabeł nie mógł ,tam Franek załatwił...sport i społecznikostwo to twój żywioł ,namietnośc i miłośc większa niz do żonki...dziękuję Ci za te przeżycia,doświadczenia i wspomnienia...jesteś wielki i takim dla mnie pozostaniesz...dużo zdrowia Ci życze i trochę zazdroszczę tej Twojej pogody ducha...na razie 100 lat!!!a potem zobaczymy...)))-pozdrawiam z całego serca- marek perlak

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Franiowi należy postawić pomnik.

This comment was minimized by the moderator on the site

Zgadzam się... zasłużony, ale powinna docenić lokalna władza, a te plebiscyty to "puste" plebiscyty do nabijania kasy smsami.

This comment was minimized by the moderator on the site

Pan Franciszek zasługuje na wyróżnienia nie koniecznie plebiscytowe, które są do napędzanie gazetom kasy, ale jak najbardziej zasługuje. A tytuł zasłużonego dla gminy ma???

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację