Gmina Udanin na targach Investate Poland

czwartek, 29 marzec 2018 12:44 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Targi INVESTATE POLAND są w naszym kraju prestiżowym wydarzeniem o dużym znaczeniu dla branży inwestycyjnej.

 

W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w dniach 21-23 marca spotkali się przedstawiciele m.in. jednostek samorządowych, izb gospodarczych, instytucji finansowych, firm konsultingowych i mediów zajmujących się sprawami gospodarczymi.

Targi skierowane były do przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale również z całej Europy. Zgromadzenie w jednym miejscu inwestorów i oferentów było doskonałą okazją do spotkania się w fachowym gronie i konkretnych rozmów.

Obecność stoiska gminy Udanin na targach INVESTATE POLAND miała na celu zaprezentowanie gruntów inwestycyjnych inwestorom z całej Europy, jako ważnych obszarów gospodarczych i inwestycyjnych z rozwijającą się infrastrukturą oraz stanowiących atrakcyjne miejsce do rozwoju biznesu.

Działka znajdująca się w lokalizacji Pichorowice, która prezentowana była na targach INVESTATE POLAND, to doskonałe miejsce na inwestycje. Jest to ponad 40 hektarów atrakcyjnych terenów inwestycyjnych zlokalizowanych niedaleko autostrady A4, gwarantując dogodne połączenie komunikacyjne zarówno z Legnicą jak i Wrocławiem. Obszar dedykowany jest inwestycjom o charakterze usługowym, składom, magazynom. Idealne miejsce pod centra logistyczne.

Jednocześni z targami INVESTATE POLAND 2018 odbywały się Targi Publicznego Transportu Zbiorowego Warsaw Bus & Rail oraz Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki.

(gu) fot. ug

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 04:28

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież