Gmina Udanin pozyskuje środki zewnętrzne

środa, 21 marzec 2018 10:59 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mając na uwadze zadania zaplanowane na rok 2018 w budżecie, Gmina Udanin konsekwentnie stara się pozyskać dodatkowe środki zewnętrzne.

 

Dlatego też, w odpowiedzi na ogłoszone konkursy zostały złożone następujące wnioski:

- 13 lutego br. Gmina Udanin złożyła wniosek o przyznanie pomocy do Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę wielofunkcyjnej Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Ujazd Górny. Całkowity koszt realizacji zadania to 100 000,00 zł. Wnioskowana kwota dotacji to 50 000,00 zł. co stanowi 50 % wartości zadania. Wniosek został złożony w ramach programu rozwoju małej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym OSA - 2018

- 13 lutego br. Gmina Udanin złożyła wniosek o przyznanie pomocy do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Oddział w Legnicy na usuwanie wyrobów zawierających azbest w roku 2018 w Gminie Udanin. Całkowity koszt zadania to 25 492,00 zł. kwota wnioskowanej pomocy to 21 668,00 zł. co stanowi 85% wartości zadania.

- 16 lutego br. Gmina Udanin złożyła wniosek o przyznanie pomocy do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach otwartego konkursu pn.: „Dolnośląski Fundusz Odrzański 2018” na budowę tematycznego placu zabaw „Cicha Woda” w Ujeździe Dolnym. Całkowity koszt zadania to 33 214,00 zł. kwota wnioskowanej pomocy to 16 607,00 zł. co stanowi 50 % wartości zadania.

- 2 marca br. Gmina Udanin złożyła wniosek o przyznanie pomocy do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach otwartego konkursu pn.: „Dolnośląski Fundusz Pomocy Rozwojowej 2018” na budowę placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Ujeździe Górnym. Całkowity koszt zadania to 25 006, 00 zł. kwota wnioskowanej pomocy to 18 754,50 zł. co stanowi 75 % wartości zadania.

- 12 marca br. Gmina Udanin złożyła wniosek o przyznanie pomocy do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach otwartego konkursu pn.: „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” na budowę placów zabaw w Udaninie, Konarach i Sokolnikach. Całkowity koszt zadania to 58 960,95 zł. kwota wnioskowanej pomocy to 29 480,00 zł. co stanowi 50 % wartości zadania.

- 15 marca br. został złożony wniosek do Ministra Sprawiedliwości na zadanie dot. doposażenia 8 Jednostek OSP z terenu Gminy Udanin w sprzęt i urządzenia ratownictwa czyli defibrylatory, torby ratownicze, aparaty ochrony dróg oddechowych, 2 średnie i 1 ciężki zestaw ratownictwa technicznego. Całkowita wartość zadania na podstawie złożonego wniosku to 229 500,00 zł., kwota wnioskowana ze środków Funduszu Sprawiedliwości 227 205,00 zł co stanowi 99% wartości zadania.

O wynikach konkursów będziemy informować na bieżąco.

Gmina Udanin

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 01:29

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież