Gminny Dzień Seniora w Wilczkowie

wtorek, 13 listopad 2018 20:45
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wójt Gminy Malczyce Piotr Frankowski oraz Gminny Ośrodek Kultury im. Stanisława Władysława Reymonta w Malczycach zapraszają na Gminny Dzień Seniora.

30 listopada o godzinie 17:00 w świetlicy w Wilczkowie. WSTĘP WOLNY !

Prosimy seniorów z Malczyc o zgłaszanie uczestnictwa w imprezie w Zarządzie Koła Emerytów pod nr tel. 796-401-776 lub 509-577-255 do 27 listopada (środa).

Chętni zostaną dowiezieni do Wilczkowa autobusem. Wyjazd spod Domu Opieki o godz. 16:30 w dniu 30.11.218 r. Powrót o godz. 22:00.

Organizatorzy 

Ostatnio zmieniany wtorek, 13 listopad 2018 20:47

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież