Groził sąsiadom śmiercią i podpaleniem

wtorek, 27 marzec 2018 08:42 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W wyniku nieporozumienia, do jakiego doszło między mieszkańcami jednej z miejscowości na terenie powiatu średzkiego, jeden z nich groził swoim sąsiadom śmiercią i podpaleniem. Na miejscu interweniowała straż miejska i policja.

 

Do zdarzenia doszło 21 marca po godzinie 19 na terenie jednej z miejscowości powiatu średzkiego. Z informacji przekazanych do Komendy Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna dobija się do mieszkania.

- Na miejscu zgłoszenie zostało potwierdzone. Z wyjaśnień świadków zdarzenia i osoby zgłaszającej wynikało, że jeden z mieszkańców groził im śmiercią i podpaleniem. Groźby te były pokłosiem kłótni, do jakiej doszło między mężczyzną a córką zgłaszającej – wyjaśniają strażnicy miejscy.

Na miejsce przybył również patrol policji.

- W obecności policjantów uczestnicy zdarzenia doszli do porozumienia. Sprawa została przekazana do dzielnicowego – wyjaśnia st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 28 marzec 2018 00:14

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież