Halloween w Średzkim Parku Wodnym

wtorek, 16 październik 2018 18:34 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę 27 października serdecznie zapraszamy zarówno mniejsze, jak i większe dzieci na straaaasznie zabawną imprezę halloweenową!

Startujemy o godzinie 15:00 w holu Średzkiego Parku Wodnego, gdzie przemiłe czarownice z Warsztatów Terapii Zajęciowej "Ostoja" przeniosą Was w halooweenowe klimaty. Będą zabawy, malowanie buziek oraz tworzenie dyniowych lampionów.

A o godzinie 17:00 na hali basenowej instruktorzy Aqua Fit zapewnią moc wrażeń. Straszny tor przeszkód, dyniowy mecz czy wyścigi pająków, to tylko niektóre z konkurencji. Na każdego uczestnika czekają słodkie upominki, a na zwycięzców nagrody.

Wejście na halę basenową odbywa się w ramach zakupionego biletu wstępu. Dostępne bilety na 1h, 2h lub 3h! Szczegóły w kasach ŚPW pod nr tel. 884-676-151.
Serdecznie zapraszamy!

(śpw)

Ostatnio zmieniany czwartek, 25 październik 2018 10:31

Komentarze  

Permalink -8 NormalnyCzłowiek
Ciekawe czy organizator tego typu "zabaw" zdaje sobie sprawę ze szkodliwości duchowej tego diabelstwa. To co ameryka wymyśliła w Polsce nie przejdzie. Won z tym.
2018-10-16 22:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież