Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Halloween w Średzkim Parku Wodnym

środa, 31 październik 2018 21:54 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
27 października Średzki Park Wodny przygotował wiele atrakcji na kolejną imprezę z okazji Halloween.
 
Na uczestników czekały m.in. zabawy z miłymi czarownicami, lampiony z dyni oraz malowanie buziek. Natomiast na basenie odbył się straszny tor przeszkód, atak wampira, halloweenowe kółko i krzyżyk, wyścigi pająków, straszydeł, czarownic, zmagania strasznych drużyn, dyniowy mecz oraz krwawa sztafeta. Z kolei Aqua Bar serwował w tym dniu zupę krem z dyni oraz koszmarne ciasteczka.
 
- Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w zabawie. Zaskoczyliście nas frekwencją! - informują z zadowoleniem organizatorzy. 
 
Fotorelację z tego wydarzenia można obejrzeć na stronie ŚPW (LINK)
 
 
(rol) fot. OSiR
Ostatnio zmieniany środa, 31 październik 2018 22:45

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież