Harcerska wieczornica z okazji 100-lecia Niepodległości

środa, 07 listopad 2018 11:06
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Harcerska wieczornica z okazji 100-lecia Niepodległości

Trzeci Malczycki Szczep Harcerski Ogień serdecznie zaprasza na wieczornicę przygotowaną przez harcerzy i zuchy z okazji 100-lecia Niepodległości Polski,

w sobotę 10.11.2018 r. o godz. 17.30 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach.

Po wieczornicy odbędzie się kiermasz książek i ciast, z którego dochód zostanie przeznaczony na remont harcówki szczepu.

(uż)

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież