Hodowcy gołębi pocztowych dziękują!

piątek, 02 listopad 2018 16:08 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach współpracy z Gminą Środa Śląska, Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych, Okręg Wrocław, Oddział Leśnica - Sekcja Środa Śląska, jako organizacja pozarządowa „Gołębie Pocztowe Naszą Pasją” brał udział w realizacji zadania publicznego.

Związek kolejny raz otrzymał dotację w wysokości 1000 zł. na zakup nagród (puchary, dyplomy, medale) dla najlepszych hodowców gołębi pocztowych w sezonie lotowym 2018.

Loty gołębi odbywały się od lipca do września. W pierwszej kolejności w zawodach brały udział gołębie dorosłe, a potem gołębie młode - tegoroczne.

Po zakończeniu sezonu i trwaniu w/w zadania, w obecności zastępcy burmistrza Środy Śląskiej Marii Zachary, 19.10.2018 roku w "Zajeździe Krępickim" zostały uroczyście wręczone nagrody na spotkaniu podsumowującym.

Za okazane wsparcie ze strony Gminy, Zarząd i członkowie PZHGP Okręg Wrocław, Oddział Leśnica - Środa Śląska pragną bardzo serdecznie podziękować.

Jacek Rus
hodowca i sekretarz Sekcji Środa Śląska

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież