"Idzie zima". Będzie chłodniej i poprószy

środa, 02 styczeń 2019 11:42 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na przybycie "pradziwej" zimy czekaliśmy już przed świętami i choć niekiedy temperatury spadały poniżej zera, to śnieg w naszym powiecie utrzymywał się nie dłużej niż kilka godzin.

Od 2 stycznia temperatury minimalne mają wahać się od -5°C do -3°C, przy gruncie od -6°C do -3°C. Przewiduje się, że ujemna temperatura powietrza przez całą dobę utrzyma się do 4 stycznia. Opadów białego puchu możemy spodziewać się do soboty 5 stycznia.

Pamiętajmy jednak, że śnieg to niebezpieczne warunki jazdy. Wielu z nas jeszcze będzie powracać do swojego miejsca zamieszkania z wystrzałowego sylwestra, dlatego też apelujemy: UWAŻAJMY NA DROGACH!

(kb) / fot. gz

prognoza00011

Ostatnio zmieniany środa, 02 styczeń 2019 17:21

Komentarze  

Permalink 0 Gabi
Cytuję świerk:
Gabi, "choć" znaczy to samo co "chociaż", a "chodź" to "idź ze mną", "podejdź". Wstaw sobie w powyższym tekście w miejsce "choć" słowo "podejdź", to przekonasz się, że nie zrozumiałaś co czytasz.
Wypraszam sobie, pierwotnie w tekście było "chodź"- co po moim komentarzu momentalnie zostało zmienione. C'mon; przecież to oczywiste.
2019-01-03 20:54 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Gabi
Choć zamiast chodź...
2019-01-02 17:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 świerk
Gabi, "choć" znaczy to samo co "chociaż", a "chodź" to "idź ze mną", "podejdź". Wstaw sobie w powyższym tekście w miejsce "choć" słowo "podejdź", to przekonasz się, że nie zrozumiałaś co czytasz.
2019-01-02 20:41 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież