II Memoriał im. Dariusza Szewczyka już w niedzielę

sobota, 21 lipiec 2018 18:59
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę 22 lipca odbędzie się II Memoriał im. Dariusza Szewczyka na boisku w Komornikach. 

Podczas spotkania, naprzeciw sobie staną dwie drużyny - Pagel Komorniki i Polonia Środa Śląska.

W składzie Polonii Środa Śląska zagrają zawodnicy, którzy w przeszłości grali z Dariuszem Szewczykiem w jednej drużynie.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania, początek o godz. 18:00.

(ws) fot. Pagel Komorniki

Ostatnio zmieniany sobota, 21 lipiec 2018 19:08

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież