Im los zwierząt nie jest obojętny!

środa, 01 sierpień 2018 15:50 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Pracownicy Przychodni Weterynaryjnej w Środzie Śląskiej to ludzie, dla których szczególnie ważny jest los naszych mniejszych braci. Ich zaangażowanie w pomoc zwierzętom jest nieoceniona i co warto podkreślić, często czyniona nieodpłatnie.

Jak mówią, pracują przez 24 h 7 dni w tygodniu. Zawsze gotowi do działania. Jednak jak sama nazwa wskazuje jest to przychodnia - miejsce pomocy doraźnej. Nie mają oni miejsca na przechowywanie bezdomnych zwierząt. Pomimo tego każde otrzymuje od nich należytą opiekę, w miarę możliwości. 

I właśnie możliwości nachodzi kres. Niedawno troje bezdomnych kociąt trafiło do placówki w fatalnym stanie zdrowotnym. Po długiej rekonwalescencji wróciły do stuprocentowej sprawności. Są odrobaczone, zadbane higienicznie i czkają na nowych właścicieli. 

Doskwierają upały i każde z nich zapewne marzy o wygodnym i zacienionym miejscu, gdzie w spokoju odpoczną po wizycie u weterynarza. Może akurat planujesz, nowe zwierzątko domowe? Pamiętaj - zwierzęta, które otrzymały pomoc, są szczególnie kochające i we wspaniały sposób potrafią podziękować.  

- Mam kotka z tej przychodni jestem przeszczęśliwa, że zaadaptowałam kotkę. Kotki są zadbane i warto przygarnąć któregoś - czytamy we wpisie pani Weroniki na portalu społecznościowym.

IREK, JULEK i JADZIA CZEKAJĄ NA NOWY DOM. 

 Irek bez ogonka, to biało-buro-pręgowany  kocurek w wieku około 3 miesięcy. Bardzo lubi się bawić, załatwia się do kuwety.

Julek, to czarny kocurek w wieku około 2 miesięcy. Jest jeszcze mały, ale w zabawie dorównuje Irkowi. Załatwia się do kuwety.

Jadzia bez oczka, to trójkolorowa kotka. Jest trochę strachliwa, ale lubi się bawić z innymi kotkami. Załatwia się do kuwety.

- Nowym właścicielom Gmina Środa Śląska zrefunduje szczepienie oraz sterylizację kotów - informuje lekarz z przychodni Weterynaryjnej w Środzie Śląskiej przy ul. Targowej 3 i przypomina o sterylizacji zwierzaków, która często ratuje im życie.

 (kb) fot. Przychodnia Weterynaryjna

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 01 sierpień 2018 18:36

Komentarze  

Permalink +7 z dobrego źrodła
Nie startuje w wyborach do rady miejskiej. To nie znaczy, że nie startuje w wyborach.
2018-08-02 11:29 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -5 zuta
Jaki przekaż propagandowy z dobrych źródeł wiem ,że Pan B.Nie startuje w wyborach to kiego c..uja macisz, jak nie wiesz to nie gadaj
2018-08-02 09:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 oj idą wybory
Moim zdaniem to jest przekaz podprogowy. Bogucki chyba zaczyna kampanię wyborczą. :)
2018-08-01 23:45 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 zdziwiony
ale przecież tu nazwiska żadnego nie ma?
2018-08-02 00:06 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 oj idą wybory
Przecież pisze przekaz podprogowy.
2018-08-02 09:41 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Margo
mówimy o trzech bezpańskich kotkach do adopcji a nie ocenie ( co za komentarze ) personelu , kto te zwierzęta wyrzuca, same zrobiły się bezpańskie?
2018-08-01 23:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -6 Tomasz
Już chyba mało klientów bo wszyscy uciekli do Malczyc lub Brzegu Dolnego do prawdziwych fachowców.Takie sponsorowane artykuły wstyd Roland
2018-08-01 16:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +10 Feee
nie oczerniaj o co ci chodzi? ładnie to tak anonimowo rzucać oskarżenia ??
2018-08-01 17:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 zuta
Do Malczyc do Pani Milkowskiej a to ciekawe gdzie ona pracowała za nim poszła do Malczyc z tego co wiem to właśnie w weterynari w Srodzie sie uczyła na początku swojej drogi zawodowej także uczyła się o nich fachu. Nie mówicie mi , że taka najlepsza bo znam wielu co uciekło z Malczyc do Środy
2018-08-01 22:33 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -8 Irena
A ja radzemyślałem unikać tej przychodni tylko wyłudzają pieniądze a wcale nie pomagają i nie leczą i na pewno nie za darmo zwykli naciągacze
2018-08-01 16:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Gall
to ciekawe dlaczego ludzie na FB chwalą? Już wiem nie sa anonimowi jak TY
2018-08-01 17:05 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 tak
Wszystko co o przychodni napisano w tym artykule to prawda przygarniają i opiekują się nawet bocianami kiedyś artykuł o przygarniętym bocianie czytałam w Rolandzie
2018-08-01 16:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież